Samorząd Uczniowski

 

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie

Rok szkolny 2018/2019

 

Przewodnicząca:  Oliwia Kurant klasa VIII d

Igor Szuszkiewicz klasa VIII c

Hanna Pisarska klasa VIII a

Oskar Kozyra klasa VIII d

Jakub Kwiecień, Oskar Marć klasa VIII a

 

4a           Maja Szymańska, Jakub Nowak, Amelia Kowalczyk , Oliwia Jaworska

4b           Michał Przybysz, Anna Pająk, Lena Maślakowska

4c           Kalina Sokołowska, Dominika Kwiatkowska, Julia Ceran

4d           Frączkowski Mikołaj, Tyczka Ksawery, Godlewska Sandra

4e           Weronika Piątkowska, Milena Adamczak, Kevin Małecki

4f            Milena Stanny,  Julia Żbikowska,  Katarzyna Łazarczyk

4g           Krzysztof Frąckiewicz, Józefina Gronek, Amelia Kongiel 

5a           Zofia Tyczka, Julia Kowalska, Wojciech Parzych

5b           Mikołaj Mrozek, Szymon Ostrowski, Kacper Lipiński

5c           Anna Jarzyńska, Maja Czajkowska, Bartosz Chodkowski

5d           Julia Doda, Michał Pająk, Michał Ogiełło, Krzysztof Słupecki

5e           Mateusz Pazurek, Witold Latawiec, Kacper Myszkowski

5f            Malwina Surmacz, Weronika Kobylińska,  Aleksandra Uczyńska

6a           Laura Wiśniewska, Daria Cisowska, Kacper Rękawik.

6b           Karolina Burza, Oliwia Rubin, Zofia Kazanecka, Martyna Nowicka, Dominik Krzyżanowski

6c           Natalia Kunicka, Piotr Szymański, Julia Romanowska, Zuzanna Rzepkowska, Piotr Herda.

6d           Martyna Konieczna , Alicja Roguska, Maciej Cydejko, Oliwia Ceran

7a           Zuzanna Werwińska, Mateusz Lewandowski,  Klaudia Guzek

7b           Emilia Gałek, Gabriela Woszczyk , Arkadiusz Klimaszewski,  Piotr  Bawor 

7c           Marta Zwolińska, Monika Bojko, Martyna Ostrowska, Jakub Różkowski

7d           Martyna Kurant, Mateusz Gąska

7e           Marianna Sowińska, Emilia Gawkowska, Martyna Gawkowska

8a            Jakub Kwiecień, Karolina Sikora, Barbara Banaszkiewicz, Natalia Pająk

8b           Michał Sekutowicz, Lidia Marciniak

8c           Konrad Leszczyński, Magdalena Idziak, Zuzanna Sosnowska, Kacper Komosa

8d           Oliwia Kurant, Michał Czarnecki, Jakub Koc   

8e           Julia Strzelecka, Amelia Szulc, Weronika Bednarz

Opiekunowie samorządu : p. Jadwiga Świderska i p. Joanna Kosiorowska

podziel się...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+