Nauczyciele przedmiotowcy

ZESPÓŁ PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH

PRZEWODNICZĄCA: Marzena KARAŚ – GMITRZAK – nauczycielka języka polskiego
Agnieszka SIERADZKA – nauczycielka języka polskiego
Ewa DZIURA – nauczycielka języka polskiego
Katarzyna BŁAŻEJEWSKA – nauczycielka języka polskiego
Wioletta MAJEWSKA – nauczycielka języka polskiego
Ewa STRZELECKA – nauczycielka bibliotekarz
Elżbieta BAJOREK – nauczycielka katecheta
Maria GLUZA – nauczycielka katecheta
Janusz CHŁUS – nauczyciel muzyki
Jadwiga ŚWIDERSKA – nauczycielka historii i plastyki
Joanna KOSIOROWSKA – nauczycielka zajęć technicznych
Monika STAŃCZAK – nauczycielka historii

 

ZESPÓŁ PRZEDMIOTÓW MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZYCH

PRZEWODNICZĄCA: Agnieszka MADAJCZAK – nauczycielka matematyki
Elżbieta BACZEWSKA – nauczycielka matematyki i zajęć komputerowych
Agnieszka CZARKOWSKA – nauczycielka zajęć komputerowych
Kamila ŻYŁOWSKA – nauczycielka matematyki
Aneta BONAT – nauczycielka matematyki
Zofia PLECHAWSKA – nauczycielka przyrody
Bożena JURKOWSKA – nauczycielka przyrody

 

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI JĘZYKÓW OBCYCH

PRZEWODNICZĄCA: Ewa SOBOL-ZAGAJEWSKA – nauczycielka języka angielskiego
Alina SUŁKOWSKA – nauczycielka języka angielskiego
Katarzyna LEWANDOWSKA – nauczycielka języka angielskiego
Anna MROCZKOWSKA – nauczycielka języka angielskiego
Mariola SECH – RADOMSKA – nauczycielka języka niemieckiego

 

ZESPÓŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

PRZEWODNICZĄCA: Aneta OSYPIUK– nauczycielka wychowania fizycznego
Katarzyna MADEJ – nauczycielka wychowania fizycznego (urlop)
Tomasz SZCZEPANIUK – nauczyciel wychowania fizycznego
Krzysztof KUNA – nauczyciel wychowania fizycznego

 

ZESPÓŁ EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

PRZEWODNICZĄCA: Beata GUZEK
Elżbieta BANDZUL
Małgorzata DYBOWSKA (urlop)
Anna DZIĘGIELEWSKA (urlop)
Dorota FRĄCZKOWSKA
Dorota MŁYNAREK
Marta STOKOWSKA
Aneta LITWIN
Marzena MICHROWSKA
Ligia MICHALSKA – nauczycielka zajęć komputerowych
Elżbieta PEŁKA
Anita RODAK – nauczycielka muzyki
Iwona SAWICKA
Liliana SIEJA
Iwona SIENKIEWICZ
Monika ŻBIKOWSKA
Katarzyna FICEK
Ewelina KIJANKA
Edyta ZYCH
Marta GIBZIŃSKA
Anita DUDA
Katarzyna ZBRZESKA
Justyna KACZMARCZYK
ksiądz Andrzej SULEJ – nauczyciel religii
ksiądz Piotr DOMAŃSKI – nauczyciel religii
Elżbieta NAŁĘCZ – nauczyciel katecheta

 

 

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY

Marek JAROSZEWSKI
Monika MAZURUK
Agnieszka ŚMIGIELSKA
Lidia SOBIERAJ
Aneta PISARZEWSKA
Anna STYŚ
Katarzyna MATUSIAK
Ewelina PODGÓRSKA
Wioletta CHRZANOWSKA

 

NAUCZYCIELE ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Anna CHODUŃ – KIEROWNIK ŚWIETLICY
Agnieszka CARBUCH – LESZCZYŃSKA
Halina DOBKOWSKA
Iza KOCZARA
Joanna MARCINIAK- LANGIER (urlop)
Joanna PISARSKA
Danuta SOBUCKA
Iwona WITAN
Maria DOBRZYŃSKA
Magdalena LISOWSKA

podziel się...Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+