Nauczyciele przedmiotowcy

ZESPÓŁ PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH

PRZEWODNICZĄCE: Beata SZYMAŃSKA i Agnieszka SIERADZKA– nauczycielki języka polskiego
Ewa SAMOJEDNIK-ZALEWSKA  – nauczycielka języka polskiego
Ewa DZIURA – nauczycielka języka polskiego
Katarzyna BŁAŻEJEWSKA – nauczycielka języka polskiego
Wioletta MAJEWSKA – nauczycielka języka polskiego
Anna KOŁODYŃSKA – nauczycielka języka polskiego
Katarzyna SIERZPUTOWSKA – nauczycielka języka polskiego
Magdalena LISOWSKA – nauczycielka języka polskiego
Danuta SIEMIĄTKOWSKA-MOCZYDŁOWSKA  – nauczycielka języka polskiego
Ewa STRZELECKA – nauczycielka bibliotekarz
Elżbieta BAJOREK – nauczycielka katecheta
Janusz CHŁUS – nauczyciel muzyki
Jadwiga ŚWIDERSKA – nauczycielka historii i plastyki
Joanna KOSIOROWSKA – nauczycielka zajęć technicznych
Monika STAŃCZAK – nauczycielka historii
Arletta MARZĘCKA – nauczycielka historii i WOS-u
Marcin KOŚCIESZA – nauczyciel historii i WOS-u
Zofia PERKOWSKA – nauczycielka  religii
Elżbieta NAŁĘCZ – nauczycielka  religii
Marta PUCHŁOWSKA – nauczycielka  plastyki

 

ZESPÓŁ PRZEDMIOTÓW MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZYCH

PRZEWODNICZĄCA: Agnieszka MADAJCZAK i Paweł GRYZIAK– nauczyciele matematyki
Elżbieta BACZEWSKA – nauczycielka matematyki i zajęć komputerowych
Agnieszka CZARKOWSKA – nauczycielka zajęć komputerowych
Kamila ŻYŁOWSKA – nauczycielka matematyki
Aneta BONAT – nauczycielka matematyki
Małgorzata DREJKA – nauczycielka matematyki
Joanna GROBLEWSKA – nauczycielka matematyki
Zofia PLECHAWSKA – nauczycielka przyrody
Bożena JURKOWSKA – nauczycielka przyrody
Joanna OTOWSKA – nauczycielka przyrody
Izydora GOCAJNA – nauczycielka fizyki
Agnieszka JAKUBOWSKA – nauczycielka biologii
Halina ROKSELA – nauczycielka biologii i chemii
Joanna KAPUSTA – nauczycielka geografii i biologii

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI JĘZYKÓW OBCYCH

PRZEWODNICZĄCA:Anna MROCZKOWSKA i Dorota RUSZKOWSKA– nauczycielki języka angielskiego
Alina SUŁKOWSKA – nauczycielka języka angielskiego (urlop)
Iga ŚLASKA-SKORUPA – nauczycielka języka angielskiego
Ewa SOBOL-ZAGAJEWSKA – nauczycielka języka angielskiego
Maria BLACHOWSKA – nauczycielka języka angielskiego
Artur OLSZEWSKI – nauczyciel języka angielskiego
Magdalena MENDEL – nauczycielka języka angielskiego
Mariola SECH – RADOMSKA – nauczycielka języka niemieckiego
Marta BRUKWICZ – nauczycielka języka niemieckiego

 

ZESPÓŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

PRZEWODNICZĄCA: Aneta OSYPIUK i Dariusz ŚWISTEK– nauczyciele wychowania fizycznego
Katarzyna MADEJ – nauczycielka wychowania fizycznego (urlop)
Tomasz SZCZEPANIUK – nauczyciel wychowania fizycznego
Krzysztof KUNA – nauczyciel wychowania fizycznego
Jacek KMIOŁEK – nauczyciel wychowania fizycznego
Ewa BUDKA – nauczycielka wychowania fizycznego
Janusz PATRIAK – nauczyciel wychowania fizycznego
Dawid MICHOR – nauczyciel wychowania fizycznego

 

ZESPÓŁ EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

PRZEWODNICZĄCA: Iwona SIENKIEWICZ
Beata GUZEK
Elżbieta BANDZUL
Małgorzata DYBOWSKA (urlop)
Anna DZIĘGIELEWSKA (urlop)
Dorota FRĄCZKOWSKA
Dorota MŁYNAREK
Marta STOKOWSKA
Aleksandra ROKICKA-SZYMAJDA
Marzena MICHROWSKA
Ligia MICHALSKA – nauczycielka zajęć komputerowych
Agnieszka CARBUCH – LESZCZYŃSKA
Anita RODAK – nauczycielka muzyki
Iwona SAWICKA
Liliana SIEJA
Monika ŻBIKOWSKA
Katarzyna FICEK
Edyta ZYCH
Anita DUDA
Justyna KACZMARCZYK
Magdalena MENDEL – nauczycielka języka angielskiego
ksiądz Andrzej SULEJ – nauczyciel religii
ksiądz Piotr DOMAŃSKI – nauczyciel religii

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY

Marek JAROSZEWSKI
Monika MAZURUK
Agnieszka ŚMIGIELSKA
Lidia SOBIERAJ
Aneta PISARZEWSKA
Beata FRĄCZEK
Gabriela JĘDRASZKO
Anna STYŚ
Ewelina PODGÓRSKA
Cecylia MYDLAK
Monika WRÓBLEWSKA
Magdalena SIEDLISKA

 

NAUCZYCIELE ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Anna CHODUŃ – KIEROWNIK ŚWIETLICY

Halina DOBKOWSKA
Iza KOCZARA
Joanna MARCINIAK- LANGIER (urlop)
Joanna WRÓBLEWSKA
Danuta SOBUCKA
Iwona WITAN
Maria DOBRZYŃSKA (urlop)
Elżbieta PEŁKA

podziel się...Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+