2016-2017

Nasze sukcesy

po I semestrze roku szkolnym 2016/2017

Uczniowie Klas 0 – 6

 

Konkursy międzynarodowe:

  • Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR organizowany przez Wydział Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu – Rafał Pyda kl. 6d – III miejsce.

 

Konkursy ogólnopolskie:

  • Ogólnopolski Konkurs „Kartka dla chorego” hospicjum księży Marianów  w Warszawie –  I miejsce  Aleksandra Skłodowska kl. 4d, II miejsce  Julia Olewnik kl. 5d, Szymon Szabrański  kl. 4d, Alicja Roguska  kl.4d – wyróżnienia: Jan Rembiasz  kl.4d, Oliwia Ceran kl. 4d, Szymon Gąska kl. 5d, Mateusz Gąska kl.5d, Martyna Rygielska kl. 5c.

 

Konkursy wojewódzkie:

  • Wojewódzki Konkurs Szopka Betlejemska z surowców wtórnychAgata Bartecka 1c – III miejsce w kategorii surowce wtórne (6-8 lat),
  • XIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej „Usłysz, Panie, moje słowa” dla uczczenia roku św. Jana Pawła II – Liliana Przekazińska kl. 2c, Maksymilian Rodak kl.3d, Wiktoria Typek kl. 3a, Mateusz Lewandowski kl. 5a, Magdalena Wiejak kl. 6d, Filip Komosiński kl. 6b – wyróżnienie,
  • Mazowiecki Konkurs Poezji i Piosenki Obcojęzycznej Co mi w duszy graHanna Pisarska kl. 6a – wyróżnienie w kategorii piosenka, Mateusz Kwiecień, Dawid Jędreas kl. 5 c i Mateusz Lewandowski 5 a – laureaci w kategorii scenki rodzajowe.

 

Konkursy powiatowe:

  • Powiatowy Konkurs o Krwiodawstwie – Szymon Gąska kl. 5d – III miejsce, Karolina Kazimierczak kl. 6a, Gabriela Woszczyk kl. 5b, Zuzanna Jażdżyk kl. 5d, Paulina Pstrągowska kl. 4a – wyróżnienia,
  • Powiatowy Konkurs na komiks „Sienkiewicz ilustrowany”- Martyna Jasek kl. 5a – II miejsce, Kacper Tomaszewski kl. 4c – III miejsce, Seweryn Dziudzik kl. 5d – wyróżnienie,
  • Konkurs plastyczny Świąteczne AniołyI miejsce Szymon Ostrowski, Julia Choroszucha,  Anna Jeż kl. 6c – II miejsce,
  • VIII edycja konkursu „Zdrowie w bajce” –  kategoria przedstawienie pt. Hałas – Liliana Przekazińska  kl.2c, Lena Maślakowska  kl.2 c, Amelia Kongiel kl.2 f, Oskar Chlaściak kl.2f, Wojciech Puszkarski kl.2f, Michalina Zyskowska kl.2a i Amelia Będzikowska kl.2g –  wyróżnienie zespołowe,
  • XVIII edycja Powiatowego Konkursu Historycznego Legiony a niepodległość Polski w latach 1914 – 1918. Rola Józefa PiłsudskiegoMateusz Kibler kl. 6c – IV miejsce,
  • VI Międzyszkolny i Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny MIŚ –  MOJA ULUBIONA POSTAĆ W  LITERATURZE DZIECIĘCEJ  pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo: I miejsce  –  Maja Krygier kl. 1a, II miejsce Katarzyna Skłodowska kl. 2c,

 

Konkursy szkolne:

  • Szkolny Konkurs Literacki –  Wywiad: kl.4 „Szkoła mojego taty, dziadka, mojej mamy, babci…” – Bartosz Kosiński kl.4 c – I m., Barbara Wilgucka kl. 4 c – II m., Szymon Szabrański kl. 4 d – III m., wyróżnienia: Paulina Pstrągowska kl. 4 a, Piotr Herda kl. 4 c, Kacper Tomaszewski kl. 4 c, Jan Rembisz kl. 4 d.
  • Wpis w dzienniku: kl. V „Jeden dzień w szkole”- Martyna Jasek kl. 5 a – I m., Adriana Zarobelny kl. 5 d – II m., Oliwia Zawistowska kl. 5 a- III m., wyróżnienia: Martyna Gawkowska kl. 5 b, Michał Paśko kl. 5 d.
  • Kartka z pamiętnika: kl. VI – Jakub Kwiecień kl. 6 a – I m., Michał Mazurek kl. 6 b – II m., Szymon Rabaniuk kl. 6 c – III m., wyróżnienia: Kacper Choroszucha kl. 6 a, Oskar Kozyra kl. 6 b, Aleksandra Biedrzycka kl. 6 c.

 

Konkursy świetlicowy:

  • Konkurs świetlicowy pt. „Moja szkoła, moja klasa”- I kategoria – PRACE PRZESTRZENNE: I miejsce Patryk Pietrak kl. 2d, II miejsce Oliwia Jaworska kl. 2f, III miejsce Patrycja Prochacka kl. 1c II kategoria – PRACE PLASTYCZNE: I miejsce  Adam Wilk kl. 2f, II miejsce Jan Gorgolewski kl. 2f, III miejsce  Marta Katolik kl. 0c wyróżnienia: Agata Kurpińska kl. 2c, Lena Rulka kl. 1b, Igor Rulka kl. 2f, Wojciech Baczewski kl. 2f,

Osiągnięcia sportowe:

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt II m. miasto II m. powiat V m. międzypowiat
Sztafetowe biegi przełajowe chłopców I m. miasto I m. powiat

VII m.

międzypowiat

Biegi przełajowe dziewcząt II m. miasto II m. powiat  
Biegi przełajowe chłopców I m. miasto I m. powiat  
Koszykówka dziewcząt II m. miasto III m. powiat  
Koszykówka chłopców II m. miasto I m. powiat III m. międzypowiat
Unihokej dziewcząt II m . miasto    
Unihokej chłopców II m. miasto    

 

 

 

 

podziel się...Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+