NA SZKLE MALOWANE

Dnia 9 maja w naszej szkole odbyły się międzyświetlicowe zajęcia otwarte „Na szkle malowane”. Organizatorkami spotkania były p. Anna Choduń i p. Joanna Wróblewska, które od sześciu lat wspólnie je prowadzą. W zajęciach uczestniczyły nauczycielki i uczniowie z legionowskich szkół i przedszkoli.  Celem takich zajęć jest integracja zespołów nauczycielskich i uczniów z powiatu legionowskiego. Pragniemy przez takie inicjatywy pokazać jak ciekawa jest praca w świetlicy, jak poprzez miłe spędzanie czasu uczymy czegoś kreatywnego, rozwijamy fantazję i wyobraźnię najmłodszych, czerpiemy pomysły od naszych podopiecznych, a z nauczycielami wymieniamy się doświadczeniami, dzielimy się swoją wiedzą.Dzięki takim działaniom i takiej współpracy z innymi nauczycielami rodzą się nowe, ciekawe pomysły, które wykorzystujemy w pracy z dziećmi.

Tym razem malowaliśmy na szkle, tematem przewodnim była wiosna. Zarówno dzieci jak i nauczyciele byli zachwyceni taka formą zajęć, które wyciszyły wszystkich, a jednocześnie efekt końcowy był zachwycający.

Wszystkie nasze prace w dniach od 28 maja do 11 czerwca 2018r. będą pokazane  w formie  małej wystawy w Urzędzie Miasta w Legionowie. Zapraszamy do jej obejrzenia. My jako organizatorzy serdecznie dziękujemy szkołom i przedszkolom z Legionowa za udział w naszych zajęciach i zapraszamy za rok.

 

Zdjęcia i tekst:J. Wróblewska, A. Choduń

podziel się...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+

zobacz także...