W dniu 8 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Legionowie, przeprowadzono etap powiatowy Powiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas 7, 8 i 3 gimnazjum.

W konkursie wzięło udział 56 uczniów z 11 szkół powiatu legionowskiego.

Klasy 7

I miejsce Urszula Derkacz Szkoła Podstawowa nr 2 w Legionowie
II miejsce Patryk Reluga Szkoła Podstawowa nr 7 w Legionowie
III miejsce Paweł Bilewicz Szkoła Podstawowa nr 2 w Legionowie

 

Klasy 8

wyróżnienia Zofia Koślacz Szkoła Podstawowa w Jabłonnie
Aleksander Czarnowski Szkoła Podstawowa w Nieporęcie
Monika Szczerba Szkoła Podstawowa nr 2 w Chotomowie
Katarzyna Krawczyk Szkoła Podstawowa nr 7 w Legionowie
Katarzyna Kaczorek Szkoła Podstawowa nr 7 w Legionowie

 

Klasy 3 gimnazjum

I miejsce Kacper Bobowicz Szkoła Podstawowa nr 2 w Legionowie
I miejsce Artur Kępiński Szkoła Podstawowa nr 2 w Chotomowie
II miejsce Jan Zwoliński Szkoła Podstawowa nr 8 w Legionowie

 

 

W dniu 8 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Legionowie, przeprowadzono etap powiatowy XXVI Konkursu Matematycznego Minikonkurs Matematyczny. W konkursie wzięło udział 49 uczniów z klas 4, 5
i 6, z 12 szkół powiatu legionowskiego.

Konkurs miał formę testu złożonego z dziesięciu zadań pięciu otwartych i pięciu zamkniętych.

Tytuł laureata XXVI Minikonkursu Matematycznego uzyskał 1 uczeń, tytuł finalisty 4 uczniów, a  9 uczniów zostało wyróżnionych.

 

Laureaci

Piotr Szymański Szkoła Podstawowa nr 8 w Legionowie

 

Finaliści

Aleksander Dąbrowski Szkoła Podstawowa nr 7 w Legionowie
Aleksander Gola Szkoła Podstawowa nr 1 w Legionowie
Antoni Puchajda Szkoła Podstawowa nr 4 w Legionowie
Maciej Maniakowski Szkoła Podstawowa nr 7 w Legionowie

 

Wyróżnienia

Marcin Socha Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jabłonnie
Daniel Kamiński Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie
Kacper Jeznach Szkoła Podstawowa nr 3 w Legionowie
Cyryl Lisevich Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jabłonnie
Mateusz Kaczmarczyk Szkoła Podstawowa nr 7 w Legionowie
Rafał Janczewski Szkoła Podstawowa nr 2 w Legionowie
Dawid Zuchalski Szkoła Podstawowa nr 4 w Legionowie
Ignacy Błaszczak Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie
Ignacy Malka Szkoła Podstawowa w Skrzeszewie

 

Klasa 4
kod ucznia tytuł
M77L9 wyróżnienie
Y33S5 finalista
W02X3
A33S0
C00Q0
A99D6
Q52E4 finalista
T16I6
F62P2
F06F6
F83D0
I4802
K66Y5
X68Z0 finalista

 

Klasa 5  
kod ucznia tytuł  
L10V3 wyróżnienie  
R37F8 wyróżnienie  
Q97B7    
U04D7 wyróżnienie  
N43E4 wyróżnienie  
A00R4    
O97B2    
J04Y8    
E50C9    
E41U0    
R29C8    
Q06J6    
Y90J0    
Q95V8    
N31R6 wyróżnienie  
Klasa 6  
kod ucznia tytuł  
 
S72U7  
V58A5 finalista  
P42E9 laureat  
S85N4  
E08K6  
P21I2  
C10Y8 wyróżnienie  
V37E8  
I15M6  
Q64R2  
T37E3  
I47I3  
I60K9  
W91J5  
I37A4 wyróżnienie  
B77H9  
E62Q7  

 

 

Wszyscy wyróżnieni  uczniowie zostaną nagrodzeni podczas podsumowania konkursów organizowanych pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo, które odbędzie się 24 maja 2019 roku o godz. 10:00
w Szkole Podstawowej nr 8 w Legionowie.

 

 

Przewodnicząca Szkolnej Komisji Konkursowej

A.Madajczak

 

 

podziel się...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+

zobacz także...