NASZE SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Osiągnięcia uczniów w konkursach

rok szkolny 2016/207

 

NAZWA KONKURSU NAZWISKA UCZNIÓW OSIĄGNIĘCIA

Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny dla uczniów gimnazjów organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Olga Łysoń

Mielnicki Bartłomiej

 

 

 

 

finalistka

finalista

 

 

 

 

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego MULTTEST

 

 

 

Mielnicki Bartłomiej

Zuzanna Bargłowska

Hanna Budnik

Maja Kowalska

Karol Zaborski

wyróżnienie

laureat

laureat

wyróżnienie

wyróżnienie

XIV Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej Usłysz, Panie, moje słowa

Aleksandra Szymanek

 

finalistka

Ogólnopolski konkurs GALILEO z języka polskiego

 

 

 

 

 

 

 

Karol Zaborski

Aleksandra Szymanek

Hanna Budnik

Olga Łysoń

Bartłomiej Mielnicki

Natalia Czałczyńska

Aleksandra Nowak

Wiktoria Mazur

Zuzanna Bargłowska

 

laureat

laureatka

laureatka

laureatka

laureat

laureatka

laureatka

wyróżnienie

wyróżnienie

 

Ogólnopolski konkurs ALBUS z języka polskiego

 

 

 

 

 

 

 

 

Hanna Budnik

Aleksandra Szymanek

Karol Zaborski

Maria Chwesiuk

Jan Zwoliński

Agata Stabach

Wiktoria Mazur

Bartłomiej Mielnicki

Wiktoria Grzywacz

 

laureatka

laureatka

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

Ogólnopolski konkurs recytatorski W kręgu poezji lagrowej więźniarek KL Ravensbruck

Maria Chwesiuk

 

 

 

laureatka etapu wojewódzkiego

finalistka etapu ogólnopolskiego

Ogólnopolski konkurs literacki Pola Nadziei

 

Barbara Czarkowska

Filip Tyszewski

Karolina Gąska

I nagroda

II nagroda

III nagroda

Powiatowy konkurs Poprawna polszczyzna zawsze w modzie

Natalia Czałczyńska

Olga Łysoń

 

I miejsce

II miejsce

 

III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Ks. Jerzy Popiełuszko – człowiek prawdy, który zło dobrem zwyciężał

 

 

 

Bartłomiej Mielnicki

Zuzanna Bargłowska

Paula Wiśniewska

Julia Jarzębowska

Adrianna Kowalewska

Maria Chwesiuk

Barbara Czarkowska

Karolina gąska

Adrianna Książek

Aleksandra Orlof

III miejsce

Wyróżnienie

Finalistka

Finalistka

Finalistka

Finalistka

Finalistka

Finalistka

Finalistka

Finalistka

Konkurs wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo 

Michał Trawczyński

 

 

 

Finalista

 

 

 

Koncert galowy VIII Festiwalu Młodych Talentów pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo i Fundacji Legionowo dla Ciebie

Barbara Czarkowska

Adrianna Książek

 

Finalistka

Finalistka

VII edycja Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej „Poliglota” pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo

Ewa Tłokińska

 

 

 

 

I miejsce

 

 

 

 

X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Malowane poezją

 

Weronika Mituniewicz

Katarzyna Rybkowska

Nagroda główna

Kwalifikacja do wystawy

Ogólnopolski konkurs
z języka angielskiego MULTITEST

Maja Kowalska

 

 

Wyróżnienie

 

 

Ogólnopolski konkurs
z języka angielskiego FOX

Małgorzata Liszkiewicz

 

Wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs
z języka angielskiego ALBUS 

Mateusz Bugalski

Agata Drejka

Maria Jasińska

 

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

 

Mazowiecki Konkurs Piosenki i Poezji Obcojęzycznej „Co nam w duszy gra?

Ewa Tłokińska

Adrianna Kowalewska

 

Laureatka

Wyróżnienie

 

Powiatowy Konkurs Czytelniczy z języka angielskiego

Maja Kowalska

Błażej Pliszka

Laureatka

Finalista

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Australii

Olga Łysoń

Błażej Pliszka

Laureatka

Finalista

Powiatowy Konkurs Czytelniczy z języka niemieckiego

Dominika Pawluczuk

Karol Kowalski

Laureatka

Finalista

 

Ogólnopolski konkurs z biologii MULTITEST

 

 

Agata Drejka

Agata Stabach

Zuzanna Szweryn

Wiktoria Mazur

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Konkurs kuratoryjny

 

Gabriela Rębiasz

Hanna Budnik

 

III etap – wojewódzki

III etap – wojewódzki

Ogólnopolski konkurs z chemii MULTITEST

 

Jan Zwoliński

Hanna Budnik

wyróżnienie

laureat

Konkurs kuratoryjny z matematyki Bartosz Wieremczuk laureat

Ogólnopolski konkurs z matematyki MULTITEST

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan Zwoliński

Maciej Małecki

Karol Zaborski

Radosław Mróz

Wiktor Topolski

Hanna Budnik

Michał Trawczyński

Mikołaj Wewiór

Jarosław Burzyński

Robert Górski

laureat

laureat

wyróżnienie

wyróżnienie

laureat

laureat

laureat

laureat

wyróżnienie

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs matematyczny OLIMPUS

 

 

 

 

 

Jan Zwoliński

Hanna Budnik

Wiktor Topolski

Michał Trawczyński

Mikołaj Wewiór

Bartosz Wieremczuk

Dominik Dziura

laureat

laureat

laureat

laureat

laureat

laureat

laureat

Ogólnopolski konkurs MATEMATYCZNE PRETEKSTY

Robert Górski

 

 

II miejsce

 

Ogólnopolski konkurs matematyczny PLUS

 

 

 

 

 

 

 

Olga Łysoń

Karol Zaborski

Małgorzata Kawka

Jan Zwoliński

Robert Górski

Wiktor Topolski

Agata Drejka

Bartosz Wieremczuk

 

I miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

 

Międzynarodowy konkurs matematyczny KANGUR

 

Jan Zwoliński

Wiktor Topolski

Jarosław Burzyński

 

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

 

Powiatowy konkurs matematyczny organizowany przez G4

 

 

 

 

Hanna Budnik

Agata Drejka

Małgorzata Kawka

Jan Zwoliński

Wiktor Topolski

Michał Trawczyński

 

I miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

Powiatowy konkurs matematyczny organizowany przez LO

 

Bartosz Wieremczuk

Kajetan Stafiej

 

 

II miejsce

Wyróżnienie

 

 

Powiatowy konkurs matematycznego organizowanego przez G2 w Nowym Dworze

Bartosz Wieremczuk

Jarosław Burzyński

Wiktor Topolski

Hanna Budnik

II miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

Ogólnopolski konkurs

ALBUS z matematyki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan Zwoliński

Michał Trawczyński

Hanna Budnik

Wiktor Topolski

Jarosław Burzyński

Agata Drejka

Robert Górski

Dominik Dziura

Bartosz Wieremczuk

Bartłomiej Mielnicki

Kacper Andryszczyk

Mikołaj Wewiór

Jakub Świerkocki

Aleksandra Szymanek

Laureat

Laureat

Laureatka

Laureat

Laureat

Laureatka

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wojewódzki Maraton Matematyczny pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty Drużyna: Bartosz Wieremczuk, Dominik Dziura, Wiktor Topolski, Hanna Budnik, Jan Zwoliński, Małgorzata Kawka V miejsce
Ogólnopolski konkurs geograficzny GEO PLANETA

Aleksandra Ludwikowska

Jakub Markiewicz

 

Wyróżnienie

wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs geograficzny ALBUS

Hanna Budnik

 

wyróżnienie

 

Ogólnoposki konkurs ekologiczny EKO- PLANETA

 

Natalia Wroceńska

Adrianna Kowalewska

Julia Smerecka

 

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

 

Powiatowy konkurs biologiczny pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo

 

 

 

Maria Jasińska

Hanna Budnik

Gabriela Rembiasz

Bartłomiej Mielnicki

Zuzanna Szweryn

Agata Drejka.

Laureatka

Laureatka

Laureatka

Finalista

Finalistka

Finalistka

Konkurs chemiczno – fizyczny 

Olga Chatys

Bartosz Wieremczuk

Hanna Budnik

Wiktor Topolski

II miejsce

 

 

Powiatowy konkurs chemiczno – matematyczny

 

Hanna Budnik

Olga Chatys

Bartosz Wieremczuk

II miejsce

Laureatka

Laureat

Ogólnopolski konkurs chemiczny GALILEO

 

Hanna Budnik

 

Laureatka

 

Turniej Chemii Doświadczalnej

Hanna Budnik

Wiktor Topolski

II miejsce
Powiatowy konkurs grafiki komputerowej dla uczniów gimnazjum „Świąteczna kartka bożonarodzeniowa” Barbara Czarkowska II miejsce
Unihokej – miasto chłopcy  V miejsce – miasto

 

Koszykówka – miasto

 

 

chłopcy

 

 

III miejsce – miasto

 

Piłka nożna

 

 

 

 

 

dziewczyny

 

chłopcy

dziewczyny

chłopcy

dziewczyny

IV miejsce – miasto

 

I miejsce – miasto

I miejsce – miasto

I miejsce – powiat

II miejsce – powiat

Unihokej – miasto dziewczyny III miejsce – miasto
Tenis stołowy chłopcy III miejsce – miasto

Tenis stołowy

 

dziewczyny

 

II miejsce – dziewczyny

 

Koszykówka

dziewczyny

dziewczyny

I miejsce – miasto

IV miejsce – powiat

 

       

 

 

WYNIKI SPORTOWE UCZNIÓW W RAMACH XIX MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ.

  OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/17  
DYSCYPLINA MIASTO POWIAT MIĘDZYPOWIAT WOJEWÓDZTWO  
CH DZ CH DZ CH DZ CH DZ  
BIEGI PRZEŁAJOWE 1 1 1 2          
 
SZTAFETOWE B 2     4 2 4          
 
PIŁKA NOŻNA 5 4        
 
KOSZYKÓWKA 3 1   4          
 
SIATKÓWKA 1 1 2 1 3 1   3  
 
TENIS STOŁOWY 3 2   5          
 
PIŁKA RĘCZNA 1 2 2 6          
 
UNIHOKEJ 5 3              
 
DWUBÓJ 2 2 3          
 
PŁYWANIE IND. 1 1 1 3          
 
RINGO 3 3              
 
LEKKOATLETYKA 3 6 4

 

7

         

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE DZIEWCZĄT Z KLASY SPORTOWEJ O PROFILU PIŁKA SIATKOWA

I MIEJSCE na MISTRZOSTWACH POLSKI KADETEK,

VI MIEJSCE W FINALE MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK,

III MIEJSCE W FINALE XIX MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ.

OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT W SIATKÓWCE – powołanie do kadry regionu Siatkarskich Ośrodków Sportowych:

– Tylska Hanna IID,

– Sobalska Julia IE,

– Aleksandra Cieślik.

 

 

podziel się...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+